USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas Puerto Varas Dpto 2D1B Céntrico Puerto Varas Puerto Varas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas

ex. Dpto 2d1b Céntrico Puerto Varas

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

8

Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas


Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas μπορούν να φτασουν στη Λίμνη Todos Los Santos που βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από το Μουσείο Pablo Fierro, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Corporacion de Desarrollo Turistico y Cultural de Puerto Varas επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόλις 14 λεπτών με τα πόδια. Monte Calvario βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Ο σταθμός λεωφορείων Terminal βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

  • Αεροδρόμια
  • Πουέρτο Μοντ Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Στο δωμάτιο

  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 20:00
Check-out: από 09:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas;

    Church of the Sacred Heart καθώς και Casa Kuschel βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas.
  • ❓

    Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas;

    Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas αποτελεί 142$.
  • ❓

    Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas;

    Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Dpto 2D1B Centrico Puerto Varas, Χιλή

740 Del Salvador, Puerto Varas, Χιλή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © loslagoshoteles.com

All rights reserved